امکان استفاده از فرمت جدید TTMS (گزارشات فصلی سه‌ماهه) از سال ۱۳۹۶ با بیلد جدید حسابگر (Cyber Account)

به استحضار کاربران محترم شرکت شایگان‌سیستم می‌رساند گزارش جدید صورت معاملات فصلی (۳ ماهه) بهار ۱۳۹۶ که قابلیت ارسال به سازمان امور مالیاتی کشور را دارا می‌باشد، در برنامه جدید حسابگر آماده‌ی ارائه است. کاربران محترم حسابگر نسخه‌های ۸ و ۹ و ۱۰ می‌توانند از این فرمت جدید استفاده نمایند.

روش فعال‌سازی برای کاربران نسخه‌های ۹ به بالا: امکان جدید گزارش صورت معاملات فصلی برای کاربران نسخه‌های ۹ به بالا رایگان است و برای استفاده از قابلیت جدید کافی است برنامه خود را با استفاده از بیلد ۵۰۸ یا جدیدتر به‌روزرسانی نمایند.

روش فعال‌سازی برای کاربران نسخه‌های ۸: برای فعال‌سازی قابلیت فرمت جدید در نسخه‌های ۸ پس از اعلام شماره قفل به قسمت فروش شایگان‌سیستم فایل فعال‌سازی برای کاربر فرستاده خواهد شد. به همراه فایل فعال‌سازی TTMS ، بیلد ۵۰۸ یا جدیدتر برنامه نیز ارسال می‌شود. سپس باید برنامه حسابگر مطابق بیلد جدید، به‌روزرسانی شده و فایل فعال‌سازی نیز ترجیحا در مسیر نصب برنامه کپی شود. پس از به‌روزرسانی، وارد برنامه شده و در قسمت گزارشات > تهیه گزارشات سه‌ماهه دارایی> اطلاعات سال ۹۶ به بعد > یکی از فرم‌های سه‌ماهه خرید یا فروش را انتخاب نمایید. در فرم مذکور، پس از انتخاب منوی «فعال‌بودن سال ۹۶»، پنجره «فعال‌سازی فایل دارایی برای سال ۹۶» نمایش داده خواهد شد. در این پنجره روی آیکن قفل کلیک کنید و مسیر فایل فعال‌سازی دریافتی از شایگان‌سیستم را انتخاب و فرم را تایید نمایید. اکنون شما می‌توانید از امکان ارسال فایل TTMS سال ۹۶ بهره‌مند شوید.

نکته: فایل تهیه‌شده برای فعال‌سازی TTMS سال ۹۶ برای نسخه‌های ۸، بر اساس شماره سریال قفل می‌باشد و چنانچه از برنامه در لپ‌تاپ و یا سیستم‌های دیگری که نسخه ۸ می‌باشند، استفاده می‌نمایید، باید عمل فعال‌سازی را برای سایر سیستم‌ها نیز انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی تحویل نرم‌افزار جدید، با بخش فروش شرکت شایگان سیستم، داخلی ۱۲۴ تماس حاصل نمایید.

 

راهنمای استفاده از فرمت جدید TTMS گزارشات فصلی سه ماهه از سال ۱۳۹۶

راهنمای اطلاعات ارسالی به اداره دارایی با TTMS سال ۱۳۹۶

دریافت بیلد (Build) جدید برنامه

دریافت آخرین ورژن برنامه TTMS از سایت سازمان امور مالیاتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *