جستجو در مقالات آموزشی

کلید سریع کالا (اضافه کردن عکس کالا در گوشه‌های فاکتور فروش)

یکی از امکانات نرم ‌افزار فروشگاهی، اضافه کردن عکس کالا در گوشه‌های فاکتور فروش جهت انتخاب سریعتر کالاها می‌باشد. این قابلیت در مانیتورهای تاچ‌اسکرین، برای افزایش سرعت صدور فاکتور بسیار مناسب می‌باشد. جهت استفاده از این قابلیت مراحل زیر را دنبال نمایید:

  1. ابتدا در سربرگ اطلاعات جزیی کالا پس از انتخاب کالا، قسمت پیوست‌ها، با زدن دکمه جدید و انتخاب فایل، عکس مورد نظر کالا را انتخاب و تیک پیش‌فرض را فعال و سپس فرم را ذخیره نمایید.

عکس کالا در فاکتورهای حسابگر

  • دقت نمایید که نام فایل و فولدرهای مسیر محل عکس در قسمت پیوست‌ها انگلیسی باشد.
  1. در پارامترهای صندوق های پرفروش، پارامتر شماره ۲۲ مشخص می‌نماید کلید سریع کالا که شامل کالا و تصویر کالا است در فاکتور نمایش داده شود. بسته به نیازتان یکی از موارد راست، چپ و یا هر دو سمت را انتخاب نمایید.

عکس کالا در فاکتورهای حسابگر

  1. پس از فعال‌سازی پارامتر مربوطه، می‌توان با مراجعه به فاکتور فروش، کالاهای پرکاربرد را در قسمت مربوطه اضافه نمود. در قسمت مشخص‌شده کلید سریع کالا، با راست کلیک می‌توان کالاها را به صورت تکی و یا طبق گروه‌بندی به فاکتور اضافه نمود. ابتدا با زدن دکمه «+» در بالا می‌توان دکمه‌ها را اضافه نمود و برای اضافه کردن کالا، با راست کلیک بر روی دکمه، گزینه معرفی کالا را انتخاب نمایید.

نرم افزار فروشگاهی

با استفاده از تنظیمات منو کلید سریع کالاها، می‌توان تعداد ستون‌ها، ارتفاع و طول هر کلید را مشخص نمود.

می‌توان هر کدام از دکمه‌ها را به عنوان یک گروه در نظر گرفت که با کلیک بر روی دکمه این گروه، کالاها و یا زیرگروه‌های مربوطه آن نشان داده می‌شوند.

قبلی تعیین تاریخ سررسید (مهلت پرداخت) برای فاکتورها
بعدی انواع حساب‌ها
استفاده از مطالب سايت شایگان سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
تمام حقوق برای شایگان‌سیستم (سهامی خاص) محفوظ است.
Copyright © 2022 shygunsys.net