حسابگر

حسابگر نرم‌ افزار حسابداری و مالی یکپارچه برای انجام امور مالی، انبارداری، خرید و فروش، خزانه‌داری و …

نرم ‌افزار حسابداری و مالی حسابگر (Cyber Account) محصول اصلی، یکپارچه و خوش‌نام شرکت شایگان‌سیستم است که جهت انجام عملیات حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، دریافت و پرداخت، دفتر چک و قسط، حساب‌های ارزی، نمایندگان فروش و … برای بسیاری از کسب‌وکارها در امور بازرگانی، فروشگاهی، خدماتی و پخش، کارخانجات تولیدی و صنعتی، مراکز بزرگ فروش، امور ارزی، پیمانکاری و … مناسب می‌باشد.

نرم افزار مالی و حسابداری حسابگر با تنظیمات و امکانات متنوع در بخش‌های مختلف برنامه پاسخگوی طیف وسیعی از کسب‌و‌کارها می‌باشد و با بیش از ۱۵۰۰ نوع گزارش، تصمیم‌گیری‌های مربوطه صاحبان کسب‌و‌کار را تسهیل می‌نماید. برنامه حسابگر با قفل سخت‌افزاری ارائه می‌شود و با تعیین سطح دستیابی و رمز ورود، استفاده‌ی هر کاربر از برنامه محدود می‌شود.

فعالیت‌های شرکت شایگان‌سیستم از سال ۱۳۷۰ با تولید نرم‌افزار جامع حسابداری با نام تجاری حسابگر آغاز شده و به‌ طور مستمر در حال ارتقاء و به‌روزرسانی است. کاربران نرم‌افزارهای حسابداری شرکت شایگان‌سیستم در سراسر ایران و کشورهای همسایه گسترده‌اند و در زمینه‌های متنوع صادرات و واردات، صنایع تولیدی و بسته‌بندی، پخش، آموزشی، فرهنگی، بازرگانی، خدماتی و… مشغول به فعالیت هستند.