نرم‌افزار فروش شایگان‌سیستم

نرم‌افزار فروش ::کسب‌وکارها برای مدیریت بهینه امور مالی و بازرگانی خود نیازمند یک سیستم یکپارچه مالی هستند. نرم افزار فروش حسابگر محصول شرکت شایگان سیستم عرضه‌شده در نسخه‌های مختلف برای مدیریت بهینه خرید و فروش شرکت‌ها و اصناف مناسب می‌باشد و از امکانات مالی، انبار، خرید و فروش، دریافت و پرداخت و … تشکیل شده است.

در نرم‌افزار فروش حسابگر گزارشات متنوعی از وضعیت فروش کالاها موجود است که به صاحبان کسب‌و کار در تصمیم‌گیری‌های مربوطه کمک می‌نماید. به عنوان نمونه گزارشات نرم‌افزار فروش حسابگر این قابلیت را برای شما فراهم می‌آورد تا پرسودترین و پرفروش‌ترین کالاها و همچنین کالاهای بدون فروش را شناسایی نمایید.

لازم به ذکر است با استفاده از کاردکس کالا نیز میتوان سود و زیان کلی کالا و یا سود و زیان کالا به تفکیک هر فاکتور را شناسایی نمود. با استفاده از نرم افزار فروش حسابگر به گزارشات دقیق مالی و فروش مانند گزارش حجم فروش براساس ماه و انبار، گزارش فروش بر اساس مشتری و کالا، گزارش فروش سه ماهه، گزارش حجم فروش دوره‌ای، گزارش حجم فروش بر اساس ارزش افزوده، گزارش نمایندگان فروش و مبالغ کمیسیون، گزارش‌های آماری فروش، پرفروش‌ترین کالا، مشتریان بدون خرید، گزارش حجم فروش کاربران، گزارش سود کالا و بسیاری از گزارشات کاربردی و متنوع دیگر دسترسی خواهید داشت.

با استفاده از امکانات متنوع و در دسترس نرم افزار و پارامترهای کاربردی می‌توانید فرایندهای فروش کسب و کار خود را بر اساس نرم افزار پیاده‌سازی نمایید. این امکانات شامل امکانات سیستم مالی، دفتر کالا و انبارداری، پیش‌فاکتور و سفارش فروش، فاکتور سریع فروش، برگ دریافت و پرداخت وجه، دفتر چک و قسط، پرداخت سریع با اتصال به دستگاه‌های پوز بانکی، سفارش خرید، خرید، برگشت از خرید و برگشت از فروش و … می‌باشد.

نرم افزار فروش حسابگر به شما این امکان را می‌دهد تا از وضعیت حساب‌های مشتریان خود مطلع شده و برای آنها سقف اعتبار تعیین نمایید. گزارش فاکتورهای معوق فروش به شما این امکان را می‌دهد تا فاکتورهای تسویه نشده مشتریان را شناسایی نمایید. در نرم‌افزار فروش حسابگر می‌توان انواع تخفیفات نقدی ردیفی و کلی را در فاکتورها اعمال نمود و میتوانید مشخص کنید که در برگه‌های فاکتور چه فیلدهایی و با چه ترتیبی نمایش داده شوند.

با استفاده از برنامه میتوانید هزینه‌ها را در فاکتورهای خرید و فروش ثبت و سرشکن نمایید. با سرشکن‌کردن هزینه‌های فاکتور، مبلغ هزینه بین ردیف‌های فاکتور توزیع می‌شود. مثلا در فاکتور خرید با سرشکن‌کردن، هزینه فاکتور مانند حمل و باربری را می‌توان به قیمت خرید (بهای تمام شده کالا) منتقل نمود.

در نرم افزار فروش حسابگر، با صدور سفارش فروش، لیست موجودی‌ها تغییر نمی‌کند اما بر روی مقدار قابل فروش کالا تأثیر گذاشته و کالای سفارش‌شده در انبار رزرو می‌شود. در نرم‌افزار فروش حسابگر می‌توانید برای کالاها شماره سریال مشخص نمایید و تمام عملیاتی که برای یک سریال کالا اتفاق می‌افتد در سیستم ثبت می‌شود. ضمنا می‌توانید برای هر شماره سریال، تاریخ شروع گارانتی و مدت گارانتی مشخص کنید. هر سریال می‌تواند دارای وضعیت‌های «جاری»، «حواله شده»، «در کنترل»، «سوخت شده»، «فروش رفته»، «مرجوعی به فروشنده» و «معیوب» باشد. این امکان برای فروشندگان سخت‌افزاری جهت اعمال گارانتی بسیار کاربردی می‌باشد.

تعریف کالای جایزه و اعمال آن در فاکتورهای فروش، کنترل موجود کالا و استفاده از مالیات و عوارض بر ارزش افزوده در فرم‌های فاکتوری برنامه از دیگر امکانات نرم افزار فروش می‌باشد.

با استفاده از امکان مدیریت ارسال کالا، کاربران می‌توانند در هر فاکتور شرایط حمل کالا را تعریف کرده و از وضعیت ارسال کالاها با شرایط مختلف گزارش بگیرند.

در نرم افزار فروش شایگان سیستم امکانات متنوعی برای مدیریت قیمت‌گذاری کالاها پیش‌بینی شده است. میتوان برای کالاها سطوح قیمت مختلفی تعیین نمود و قیمت فروش هر کالا را به صورت درصدی از قیمت خرید و یا آخرین قیمت فروش و یا یکی از سطوح تعریف‌شده،  تعیین نمود. با استفاده از تنظیمات مربوطه کاربر قادر خواهد بود قیمت پیش‌فرض کالا را در فاکتور فروش تعیین نماید و همپنین در تعریف حساب هر مشتری مشخص نماید که این مشتری از چه گروه قیمتی می‌باشد. تغییر قیمت کالاهای فروش به صورت لیستی از امکانات قابل توجه برای بهینه‌شدن مدیریت قیمت‌گذاری کالاها در حسابگر است. یکی دیگر از امکانات نرم افزار فروش، فروش اقساطی می‌باشد. با استفاده از این امکان میتوان مبلغ فاکتورهای خرید و فروش را براساس تعداد اقساط و یا مبلغ هر قسط، تاریخ اولین قسط، درصد سود ماهیانه یا سالانه در صورت نیاز، قسط‌بندی و دفتر قسط را چاپ نمود. با انجام عملیات بر روی هر قسط وضعیت آن به حالات مربوطه تغییر خواهد نمود. جهت پیگیری اقساط پرداخت‌نشده مبتوان لیست اقساط معوق را از گزارش‌های مربوطه دریافت نمود.

نرم افزار فروش شایگان سیستم این امکان را برای کاربران فراهم می‌نماید تا مبالغ فاکتور فروش به طور مستقیم به دستگاه کارت‌خوان بانکی (پوز بانکی تعیین‌شده در برنامه) انتقال داده شود و مشتریان مبلغ فاکتور را به صورت «دریافت سریع» تسویه نمایند. همپنین از طریق پنل پیامکی تعیین‌شده کاربران در نرم افزار فروش این امکان را دارند تا به مشتریان خود به مناسبت‌های مختلف پیام کوتاه ارسال نمایند. چنانچه نیاز باشد، اقلام خریداری‌شده مشتری از طریق خودرو برایش ارسال شود میتوان از امکان «مدیریت ارسال» نرم افزار فروش بهره‌مند شد. با استفاده از این امکان میتوان مشخص نمود هر ردیف کالایی توسط چه خودرو و راننده‌‌ای ارسال شود و از وضعیت ارسال فاکتورها، گزارش تهیه نمود. گزارش‌‌های کاربردی و متنوعی در نرم افزار فروش وجود دارد که به مدیران فروش، انبار، مالی و … در ارزیابی و کنترل امور مربوطه کمک شایانی می‌نمایند. از جمله گزارش‌های کاربردی فروش به موارد زیر اشاره شده است:

  • گزارش حجم فروش بر اساس مشتری و کالا
  • گزارش حجم فروش بر اساس تاریخ و مشتری
  • گزارش حجم فروش بر اساس مشتری و انبار
  • گزارش حجم فروش کاربران
  • گزارش پرفروش و کم فروش‌ترین کالا
  • گزارش پرخریدترین مشتری
  • گزارش فاکتورهای معوق
  • گزارش خلاصه فروش روزانه
  • گزارش حجم فروش بر اساس شماره فاکتور با ارزش افزوده
  • گزارش مبالغ کمیسیون نماینده فروش

و …

نرم افزار فروش شایگان سیستم همگام با تغییرات قوانین و استاندارهای مالیاتی و حسابداری به‌روزرسانی شده و جهت استفاده کاربران در نسخه‌های متنوع عرضه می‌شود.

شما می توانید جدیدترین نسخه های نرم افزارهای مالی و اداری را برای پیشبرد فعالیت ها و سهولت در انجام انواع فعالیت های مالی و اداری به خصوص نرم افزار فروشگاهی و مهمتر از همه نرم افزار حسابداری برای انواع فعالیت ها از شرکت شایگان سیستم کمک بگیرید همچنین شرکت شایگان سیستم در نسخه ی جدید نرم افزار پخش مویرگی خود به جهت رفاه کاربران امکانت جدیدتر و بهتری را ارائه می دهد.

حسابداری فروشگاهی
نرم افزار حسابداری و مالی بازرگانی