جستجو در مقالات آموزشی

انبارگردانی در Pocket Cyber

یکی از امکانات پرکاربرد در برنامه Pocket Cyber امکان انبارگردانی پایان دوره است. این امکان برای تعدیل موجودی انبار و مانده مقداری برنامه مورد استفاده قرار می‌گیرد. مراحل انجام این کار در PPC به ترتیب زیر است:

  • ابتدا به منوی انبارگردانی رفته و با انتخاب دکمه (+) یک برگه انبارداری جدید باز می کنیم. در صفحه‌ی بازشده تاریخ عملیات انبارگردانی و همچنین توضیحات مربوط را وارد می‌کنیم. در صورت انتخاب گزینه بروزرسانی باقیمانده کالاها در ابتدا، قبل از انجام شمارش، مقادیر مانده کالا را در برنامه به روزرسانی می‌کند.
  • پس از ذخیره این اطلاعات اولیه لیست کالاها نمایش داده می‌شود که می‌توان با تاچ‌کردن روی نام کالا به تعداد آن اضافه کرد و یا با انتخاب قسمت (…) تعداد شمارش شده و واحد شمارش را مشخص کرد. با انتخاب دکمه (★) می‌توان نحوه نمایش لیست کالاها را تغییر داد. برای انبارگردانی می‌توان از دستگاه‌های بارکدخوان نیز استفاده کرد و با استفاده از بارکد و سریال، کالاها را به لیست شمارش‌شده اضافه کرد.
  • پس از پایان عملیات شمارش و انبارگردانی، با به‌روزرسانی اطلاعات پاکت‌سایبر، در برنامه حسابگر یک فاکتور تعدیل صادر می‌شود که موجودی انبار را طبق تعداد وارد شده در برنامه پاکت سایبر اصلاح می‌کند. این منو در نرم افزار حسابداری حسابگر، در عملیات روزانه، انبارگردانی پایان دوره موجود می‌باشد.

 

  • برای انبارگردانی باید دقت کرد انبارگردانی برای انباری انجام می‌شود که به عنوان انبار پیش‌فرض در نرم افزار پخش مویرگی حسابگر تعریف شده است.
انبارگردانی در Pocket Cyber

انبارگردانی در Pocket Cyber

 

انبارگردانی در Pocket Cyber

انبارگردانی در Pocket Cyber

 

انبارگردانی در Pocket Cyber

انبارگردانی در Pocket Cyber

قبلی اضافه شدن ستون به چاپ فاکتور
استفاده از مطالب سايت شایگان سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
تمام حقوق برای شایگان‌سیستم (سهامی خاص) محفوظ است.
Copyright © 2021 shygunsys.net - IS