جستجو در مقالات آموزشی

فیلدهای اضافی

یکی از امکانات نرم افزار مالی حسابگر، امکان افزودن فیلدهای اضافی است. در صورتی که در بعضی از فرم‌های برنامه به فیلدی نیاز دارید که به طور پیش‌فرض در برنامه وجود ندارد، می‌توانید این فیلدها را اضافه نمایید. امکان افزودن فیلدهای اضافی در فرم‌های حساب‌ها، کالاها، فاکتورها، اسناد حسابداری، سریال کالاها، تفصیلی شناور، شرایط ارسال و … وجود دارد.

  • فعال‌سازی: برای تعریف فیلدهای اضافی بسته به این که فیلدهای اضافی را در چه قسمتی می‌خواهید تعریف کنید، از منوی اطلاعات پایه > مدیریت سیستم > پارامترهای مدیریتی > تب فیلدهای اضافی، گزینه مورد نیاز خود را تیک بزنید.

 

  • به عنوان مثال می‌خواهید در سند حسابداری فیلدهای «تایید مدیر مالی» و «تایید مدیر عامل» را بیفزایید. پس از تیک‌زدن گزینه «فیلدهای اضافی در اسناد حسابداری» در پارامترهای مدیریتی، یک سند حسابداری باز کنید و در برگه «فیلدهای اضافی» دکمه «تعریف فیلدهای اضافی» را کلیک کنید. در پنجره بازشده در قسمت نام، عنوان مورد نظر و در قسمت نوع «بله / خیر» را انتخاب کنید. پس از ذخیره، به سند حسابداری گزینه‌های تایید مدیر عامل و تایید مدیر مالی نیز اضافه می‌شود.

 

  • در قسمت نوع علاوه بر بله/خیر، می‌توانید عدد، تاریخ، مسیر عکس و یا متن را نیز انتخاب کنید.
  • شما می‌توانید از منوی گزارشات > جستجو و بازیابی ۲، بر اساس این فیلدهای افزوده شده نیز عمل جستجو را انجام دهید. همچنین این گزینه‌ها به طراحی گزارش شما نیز اضافه می‌گردند.
فعال‌سازی فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی

فعال‌سازی فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی

 

تعریف فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی

تعریف فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی

 

استفاده از فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی حسابگر

استفاده از فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی حسابگر

 

گزارش‌های فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی حسابگر

گزارش‌های فیلدهای اضافی در نرم افزار مالی حسابگر

قبلی سند موقت در نرم افزار حسابداری
بعدی کالای جایزه (اشانتیون)
استفاده از مطالب سايت شایگان سیستم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
تمام حقوق برای شایگان‌سیستم (سهامی خاص) محفوظ است.
Copyright © 2021 shygunsys.net - IS