ابزارهای دسترسی

پورتال مشتریان

فارسی

|

English

حسابگر در صنعت

راهکار صنعتی شایگان‌سیستم مناسب شرکت‌های با فرایند تولید ساده و پیچیده می‌باشد که نیازمند نرم افزاری با قابلیت‌های حسابداری، انبار، خرید و فروش، دفتر چک، دفتر قسط، مدیریت هزینه و مواد فرایندهای تولید و … می‌باشند. این راهکار با قابلیت‌های تعریف فرمول برای ساخت محصولات این امکان را میدهد تا عملیات‌ خروج کالا از انبار مواد و انتقال آن به انبارهای در جریان ساخت و محصول به صورت اتوماتیک انجام شود. همچنین میتوان حقوق کارکنان واحد تولیدی را بر اساس مقدار تولید محصول محاسبه و هزینه‌های سربار تولید را با تعیین درصدهای تخصیصی، بر روی محصولات سرشکن نمود. امکان تجزیه، راهکاری برای مجموعه‌هایی می‌باشد که نیازمند تفکیک کیفیت و بسته بندی‌ متفاوت از یک محصول می‌باشند. راهکار صنعتی شایگان‌سیستم با محاسبه دقیق بهای تمام شده محصولات و گزارشات تخصصی به مدیریت این ابزار را در اختیار وی قرار میدهد تا بتواند برنامه ریزی مناسبی برای تولید و هزینه‌های مجموعه داشته باشد.

طبقه‌بندی حساب‌ها و تعریف آن در کدینگ حسابگر صنعتی

با استفاده از راهکار صنعتی می‌توانید طرف حساب‌ها و اطلاعات نامرتب را به صورت طبقه‌بندی‌شده و سازمان‌یافته در درختواره حساب‌ها تعریف و مانده اول حساب‌ها را برای آن ثبت نمایید.

مدیریت مواد اولیه و انبارها

تعیین انبارهای مواد اولیه، انبار کالای در جریان ساخت، انبار کالای ساخته‌شده (انبار محصول یا آماده فروش) ، تعریف مواد اولیه و محصولات و تعریف ویژگی‌های مربوط به هر کدام، تعیین ریز مواد سازنده (فرمول تولید) برای محصولات و کالاهای نیمه ساخته به منظور افزایش سرعت در ثبت فاکتور تولید محصولات با فرمولاسیون مشخص.

حقوق کارمزدی برای تولید محصول

حقوق کارمزدی برای آن دسته از مراکز تولیدی کاربرد دارد که بر اساس تابعی از حجم تولید محصولات به کارگران یا پیمان‌کاران برای برون سپاری کردن بخشی از کار حقوق پرداخت می‌کنند؛ حق‌الزحمه‌ای که در جریان تولید و ساخت به کارگران پرداخت می شود را به عنوان دستمزد تولید شناسایی می کند.

صدور رسید انبار تولید

در این مرحله با صدور حواله تولید، کالاها از انبار مواد اولیه به انبار کالاهای درجریان ساخت منتقل میشود و توسط رسید انبار تولید، کالاهای در جریان ساخت به کالای ساخته‌شده تبدیل می‌شوند و پس از تولید به انبار محصولات منتقل می‌یابند.

تسهیم هزینه‌های سربار تولید

تسهیم (سرشکن کردن) هزینه‌ها به نسبت تخصیص داده‌شده روی محصولات تولیدی.

حسابداری بهای تمام‌شده

با استفاده از راهکار صنعتی می‌توان در یک دوره مالی بهای تمام شده محصولات را چندین بار محاسبه نموده و تاریخچه مربوط به هرکدام در نرم افزار نگهداری میشود و قیمت تمام شده جدید بر اساس آخرین محاسبه، جایگزین قیمت تمام‌شده قبلی میشود و در کاردکس جایگزین می‌شود.

جهت کنترل مناسب مدیران بر هزینه‌های تولیدی، می‌توان سهم هر یک از هزینه‌های مواد اولیه، دستمزد، هزینه‌های مستقیم و هزینه‌های سربار را بر روی بهای تمام‌شده به تفکیک گزارش‌گیری نمود.

قابلیت تجزیه و تفکیک کالا به ویژه در صنایع بسته بندی

با استفاده از قابلیت تجزیه یا تفکیک در راهکار صنعتی می‌توانید خرید کلی و فله‌ای کالا را به کالاهای با کیفیت‌های متفاوت تجزیه، بسته‌بندی و عرضه نمایید.

اموال

با استفاده از نرم‌افزار “اموال” اطلاعات کامل دارایی‌های ثابت را وارد نموده، استهلاک ‌آن‌ها را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کنید.

حقوق، پرسنلی و دستمزد

با استفاده از نرم‌افزار “حقوق، دستمزد و پرسنلی” شایگان‌سیستم با قابلیت اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب، حقوق و دستمزد پرسنل خود را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کرده و فایل‌های تامین‌اجتماعی و دارایی را تهیه کنید.

گزارشات

گزارش بهای تمام‌شده محصولات، گزارش ریزمواد اولیه، گزارش تولید بر اساس موجودی مواد
با نرم افزار گزارشات اندرویدی شایگان به بیش از ۱۲۰ نوع گزارش متنوع بر روی دستگاه اندرویدی خود دسترسی دارید؛ با برنامه گزارشات سایبر وب شایگان گزارشات را بر روی هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد ببینید؛
اگر به گزارشات بیشتری احتیاج داشتید، حسابگر با بیش از ۶۰۰ نوع گزارش در دسترس شماست.

همه امکانات، همراه شما

با اتصال نرم افزار “سایبر وب” به “حسابگر”، در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، به تمامی امکانات حسابگر نیز دسترسی دارید،می توانید از تبلت خود فاکتور صادر کنید یا در تلفن همراه خود موجودی انبار را بررسی کنید.

---------- پشتیبانی ----------

آموزش و بررسی خواسته‌های کاربران

جهت آموزش کاربران هنگام خرید همراه با بسته‌های نرم‌افزاری، سی دی آموزشی و کتاب راهنما ارائه می‌گردد. خریداران مستقر در تهران می‌توانند در محل شرکت از آموزش‌های عمومی و همچنین جلسات نصب و آموزش در محل خریدار برخوردار شوند. خریداران محترم سایر شهرها می‌توانند با هماهنگی از طریق نمایندگان شایگان‌سیستم از جلسات آموزش در دفتر نمایندگی برخوردار شوند. چنانچه کاربران نرم‌افزار پیشنهادات و درخواست‌هایی را داشته باشند می‌توانند به صورت مکتوب ارسال نمایند تا بررسی و اعلام نتیجه شود.

انجمن های پشتیبانی

همکاران بخش پشتیبانی ما با حضور در انجمن های پشتیبانی، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستند، کافی است با ثبت نام در سایت و ورود به این بخش مشکل خود را مطرح کنید تا همکاران این بخش پاسخگوی شما باشند، همچنین شما می توانید از موضوعات مطرح شده و پاسخ دیگر کاربران نیز اطلاع پیدا کنید.

 

 

 

 

 

پشتیبانی اختصاصی

در صورتی که مایل نبودید مشکل خود را در قسمت انجمن مطرح کنید، یا احساس کردید نیاز به حریم خصوصی در بیان مشکل خود دارید، از طریق بخش ارسال تیکت مشکل خود را مطرح و ارسال نمایید تا در اولین فرصت یکی از همکاران بخش پشتیبانی پاسخگوی شما باشد. سوالات این قسمت به صورت اختصاصی پاسخ گفته می‌شود و کاربران از سوال و پاسخ کاربران دیگر اطلاع پیدا نمی‌کنند.

 

  

  

پشتیبانی تلفنی و حضوری*

چنانچه با هیچ یک از روش های فوق مشکلات احتمالی کاربر برطرف نشد، امکان ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی، از طریق دورکاری و همچنین حضوری (در محل پشتیبانی شایگان سیستم (تهران یا شهرستان ها) و یا محل کاربر) نیز وجود دارد.

*این نوع از پشتیبانی ممکن است هزینه اضافی برای کاربر داشته باشد.

 

   

 

 

درخواست جلسه دمو

درصورتی که نیاز به مشاوره و یا درخواست جلسه دمو دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از میرداماد، خیابان ستاری، پلاک‌۳، ساختمان نقره‌چی، طبقه دوم 

کدپستی:۱۹۶۸۸۶۵۱۳۱
تلفن: ۴۱۹۷۲۰۰۰-۰۲۱
نمابر: ۴۱۹۷۲۹۹۹-۰۲۱

ایمیل: info AT shygunsys.net

 

 
 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-enamad  logo-samandehi

 

شبکه های اجتماعی

شایگان سیستم در LinkedIn شایگان سیستم در Instagram شایگان سیستم در Telegram شایگان سیستم در Aparat