محصولات شرکت شایگان سیستم از جمله حسابگر ، حقوق پرسنلی و دستمزد و اموال بیش از ۲۵ سال است که تولید وعرضه میشود. درحال حاضر نسخه های تحت ویندوز با نامهای حسابگر Cyber Account ، حقوق پرسنلی و دستمزد Payroll واموال Asset بیشترین کاربر را دارد. این نرم افزارها با زبان دلفی پیاده‌سازی شده و بانک اطلاعاتی آن Sql Server می‌باشد. نرم افزار پاکت سایبر (Pocket Cyber) برنامه مناسب تیم فروش و پخش با زبانNative-Java در محیط اندروید پیاده‌سازی شده است و بانک اطلاعاتی آن SQLite می‌باشد. نرم‌افزار سایبروب Cyber Web با زبان C# .Net پیاده سازی شده و بانک اطلاعاتی آن SQl Server است . هرچند نرم افزارهای نسخه های قدیمی که در محیط Dos بوده و با زبان توربو پاسکال وبانک اطلاعاتی آنها Btrieve است ، بسیار مطلوب کاربران بوده است ولی با وجود تکنولوژی های جدید همگی به برنامه های نسخه ویندوز تبدیل شده و بخش پشتیبانی شرکت کلیه اطلاعات کاربران را از محیط Dos به حسابگر تحت ویندوز تبدیل میکند و کاربران میتوانند امور روزمره خود را در برنامه سایبر اکانت ادامه دهند.

شرکت شایگان‌سیستم همواره محصولات خود را طبق آخرین تکنولوژی و سیستم‌عامل‌های جدید بروزرسانی می‌نماید. نرم‌افزارهای تحت ویندوز روی تمامی ویندوزهای ۱۰،۸، ۷، Vista،XP و سیستم‌عامل‌های ۳۲ و ۶۴ بیتی قابل اجرا می‌باشد.

نرم‌افزارهای شرکت شایگان‌سیستم در نسخه‌های مختلف ارائه میگردد. شما میتوانید از طریق صفحه مرکز دانلود، با دریافت بروشور مربوطه و لیست قیمت، امکانات نسخه‌های مختلف و تفاوت امکانات آن‌ها را نسبت به یکدیگر بررسی نموده و نسخه مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید نرم‌افزار، با شماره تلفن ۰۰۰ ۹۷۲ ۴۱ ۰۲۱ داخلی ۱ تماس حاصل نمایید.

کاربران شرکت شایگان سیستم می توانند جهت امور آموزشی نرم افزار علاوه بر جلسات نصب و آموزش اولیه (که تعداد و ساعات آن بسته به نوع نرم افزار خریداری شده متغیر می باشد ) در کلاسهای آموزشی که هفته ای یک بار در ساعات معین شده در شرکت تشکیل می شود حضور یابند .
علاوه بر آن می توانند از خدمات تلفنی رایگان جهت رفع اشکال بهره مند شوند .
همواره امکان دریافت سایر خدمات پشتیبانی و پشتیبانی از راه دور وجود دارد که شامل هزینه خواهد بود.
توجه داشته باشید خرید شما براساس قفل سخت افزاری تحویل شده است بنابراین در حفظ آن دقت کنید.
این نوع از خدمات پشتیبانی می‌تواند به صورت موردی و بر اساس جلسات مورد نیاز کاربران محاسبه گردد و یا بر اساس قرارداد پشتیبانی مدت‌دار که با شرکت شایگان‌سیستم و یا یکی از همکاران منعقد گردیده، محاسبه شود. شرکت شایگان‌سیستم به کاربران خود پیشنهاد می‌کند جهت خدمت‌رسانی بهتر، از طریق شبکه گسترده نمایندگان و همکاران بومی و مستقر در نواحی نزدیک به خود استفاده نمایند.
برای استفاده از خدمات پشتیبانی تلفنی با شماره تلفن ۰۰۰ ۹۷۲ ۴۱ ۰۲۱ داخلی ۲ تماس حاصل نمایید.
چنانچه هر یک از اجزای بسته‌های نرم افزاری مفقود و یا تخریب شوند هزینه کامل آن به عهده خریداران قفل می‌باشد.
روش‌های پشتیبانی می‌تواند به صورت جلسات حضوری در شرکت و یا تلفن، فکس، ارسال فایل ها یا e-mail باشد. خدمات پشتیبانی حضوری و از راه دور مشمول هزینه برای کاربر خواهد شد.

شرکت شایگان‌سیستم در طول سال‌هایی که نرم افزارهای خود را ارائه نموده است همواره بر صحت منطق کار برنامه‌ها تضمین گذاشته و چنانچه هریک از مراحل مربوطه به logic برنامه دچار اشکال شده باشد خود را متعهد به رفع آن اشکال به صورت رایگان و ارائه برنامه جدید به کاربر می‌داند. چنانچه درخواست‌ها و یا پیشنهاداتی در جهت تکمیل برنامه از طرف کاربران مطرح شود در بخش مربوطه بررسی می‌گردد.

محصولات ارائه شده شرکت شایگان‌سیستم به صورت بسته‌های نرم‌افزاری آماده (Application) بوده و شامل لوح فشره برنامه، مطالب آموزشی و قفل سخت‌افزاری است که به خریداران تقدیم می‌گردد.

نرم‌افزارهای شایگان‌سیستم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملا پارامتریک بوده و با تنظیم کاربران در صنوف مختلف قابل استفاده است. نام برخی از صنوف که بیشترین استفاده را از نرم‌افزارهای این شرکت داشته اند به این ترتیب است:

 • امور بازرگانی
 • مراکز تولیدی و صنایع گوناگون
 • پیمانکاران
 • نقاط فروش پرکار و فروشگاه‌های بزرگ
 • مراکز صادرات و واردات
 • دفاتر نمایندگی و شعبات
 • مونتاژکاران و صنایع بسته‌بندی
 • نمایندگان فروش تولیدات داخلی و خارجی
 • شرکت‌های پخش عمده و مویرگی
 • شرکت‌های خدمات مالی و مدیریتی
 • تعاونی‌های مصرف و مسکن
 • خدمات ارزی
 • مراکز آموزشی، فرهنگی و تحقیقاتی
 • مراکز خدماتی و سرویس‌دهندگان مشتریان
 • مهندسی مشاور و سازه
 • عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی

چنانچه کاربران در طول استفاده از برنامه بخواهند فایل‌های جدید برنامه خود را دریافت نمایند، می‌توانند با ثبت‌نام در سایت و یا مراجعه به نمایندگی‌ها و دفتر شرکت، فایل‌های جدید برنامه خود را دریافت نمایند.

چنانچه کاربران در طول استفاده از برنامه، خواسته‌های جدیدی را مطرح نمایند، اگر پیشنهادات ارائه‌شده در محدوده نرم‌افزار مورد نظر باشد، در بخش مربوط به توسعه نرم‌افزار بررسی شده و در صورت امکان جهت اعمال در برنامه با کاربر مذاکره خواهد شد.