نرم‌افزار پخش مویرگی شایگان سیستم 

نرم‌افزار پخش مویرگی ::نرم افزار ویژه پخش حسابگر، علاوه بر امکانات حسابگر مانند حسابداری، خرید و فروش، سفارشات، دریافت و پرداخت، دفتر کالا، انبارداری، دفتر چک، دفتر قسط و … ، امکانات اختصاصی شرکت‌های پخش را داراست. با استفاده از نرم‌افزار پخش مویرگی شایگان سیستم، میتوان امور مالی، انبارداری، توزیع و فروش شرکت را به صورت یکپارچه مدیریت نمود و از گزارش‌های اختصاصی لازم برای کنترل حوزه‌های تحت مدیریت استفاده نمود و فرایندهای پخش سرد و گرم را با نرم افزار عملی نمود. در این متن به طور خلاصه به بعضی از امکانات نرم افزار پخش مویرگی شایگان سیستم اشاره خواهد شد:

اعمال تخفیفات برای مشتریان به مناسبت‌های گوناگون: در نرم‌ افزار پخش مویرگی شایگان سیستم اعمال تخفیفات به طور کاربردی و متناسب با نیاز کاربران فراهم آمده است. افزایش تخفیف با افزایش میزان خرید، به صورت اتوماتیک و یا تعیین محدوده تاریخ برای اعمال تخفیفات روی کالاهای مورد نظر برای حراج‌های فصلی از امکانات این برنامه است. اگر می‌خواهید در مناطق خاصی فروش ویژه داشته باشید و سهم از بازار خود را تقویت ‌کنید می‌توانید با درج مسافت، مشتریان خود را از امکان تخفیف ویژه بهره‌مند نمایید. تخفیفات را می‌توان طبق پارامترهای بازه زمانی، نوع کالا، نوع تسویه، مشتری و یا گروه مشتریان، مقدار یا مبلغ، مسافت، انبار، مقدار و مبلغ کل خرید مشتری تاکنون و …از قبل تعریف و در هنگام صدور فاکتور اعمال کرد.

به عنوان نمونه می‌توان تخفیفات کاربردی زیر را نرم‌افزار پخش مویرگی  تعریف و اعمال نمود:

-پنج درصد تخفیف برای کالاهایی که مقدار خرید آن‌ها بیش از ۴ واحد باشد.

-تخفیفات تابستانی ده‌درصدی برای خریداران استانی گروه کالایی پوشاک.

مدیریت پورسانت فروشندگان: اگر می‌خواهید افراد مختلفی مانند نماینده، موزع، وصولگر، اپراتور، راننده و … از فروش منتفع گردند با نرم افزار ویژه پخش شایگان سیستم، مدیریت محاسبات پورسانت فروش به‌راحتی انجام می‌شود. در قوانین کمیسیون این قابلیت برای شما فراهم آمده است تا بتوانید بر اساس پارامترهای تاریخ، کالا یا گروه کالا، مشتری یا گروه مشتریان، محل، مسافت و … برای نمایندگان درصد کمیسیون تعیین و در هنگام صدور فاکتور افراد ذینفع فروش و یا گروه خاصی را با درصدهای مختلف انتخاب نمایید. قابل ذکر است محدودیتی در تعریف قوانین برای هر نماینده و تعداد ویزیتور در فاکتور وجود ندارد. به‌منظور انگیزه فروش بیشتر به ویزیتورها، می‌توانید از امکان پورسانت پلکانی استفاده نمایید. جهت کنترل هزینه پورسانت، چنانچه فاکتورهای فروش ویزیتورها برگشت داده شد، میتوان پورسانت اختصاص داده‌شده به ویزیتور را با درصد دلخواه برگشت داد (جریمه برگشتی). به‌منظور ارتباط بین دریافت‌ها از مشتری و پرداختی پورسانت، امکان محاسبه پورسانت بر اساس فاکتورهای تسویه شده و یا کلیه فاکتورها وجود دارد. همچنین این قابلیت برای شما فراهم شده است تا هنگام محاسبه کمیسیون، نحوه محاسبه پورسانت را به دو شکل مبلغ فاکتور و یا مبلغ پس از کسر تخفیفات به مشتری تعیین نمایید و سند حسابداری محاسبه کمیسیون به صورت خودکار صادر خواهد شد. به‌طورکلی کلیه امکانات لازم برای محاسبه کمیسیون، مدیریت نمایندگان فروش و گزارش‌های کاربردی متنوع در نرم افزار ویژه پخش شایگان سیستم تدارک دیده شده است.

برنامه سفارش‌گیری ویزیتور در محل (Pocket Cyber): چنانچه نیازمند ثبت سفارش، انواع فاکتور، دریافت وجه و … توسط عوامل فروش و ویزیتورها در محل مشتری می‌باشید، با استفاده از برنامه Pocket Cyber  به اهداف خود دست خواهید یافت. این نرم افزار بر روی دستگاه‌های اندرویدی قابل نصب بوده و قابلیت استفاده و سینک شدن با نرم‌افزار اصلی را به دو صورت آنلاین و آفلاین دارد. محیط ساده و کاربرپسند برنامه همراه با امکانات و گزارشات متنوع، موجب سهولت مدیریت امور توزیع و پخش مویرگی خواهد شد. چنانچه ویزیتور از چاپگرهای کمری تعریف شده برنامه استفاده نماید می‌تواند چاپ فاکتور و برگه دریافت را به مشتری در محل تحویل دهد. تعریف و ثبت نقاط مسیر ویزیت، قابلیت انبارگردانی در برنامه Pocket Cyber، استفاده از بارکدخوان و … از دیگر امکانات برنامه سفارش‌گیری ویزیتور است.

گزارش خواب سرمایه: یکی از مهمترین بخش‌های حوزه بازرگانی، بخش انبارداری است. دریافت، نگهداری و ارسال کالا از عمده اقداماتی است که در حوزه انبارداری انجام می‌شود. شناسایی کالاهایی که به دلیل زمان نگهداری بالا در انبار موجب زیان اقتصادی به شرکت می‌شوند از جمله اقدامات کنترلی هر انباری می‌باشد. خواب سرمایه فرآیندی است که نتیجه طولانی شدن توقف کالا در انبارها و در نتیجه عدم گردش سرمایه است. خواب سرمایه در کالا به دلایل زیر به شرکت ضرر وارد می‌نماید:

هزینه‌های نگهداری کالا در انبار، به‌روز نبودن مدل کالاهای موجود در انبار و درنتیجه نبود تقاضا برای آن در بازار و همچنین زیان اقتصادی ناشی از هزینه‌های فرصت؛ چون شرکت می‌توانست به‌جای سرمایه‌گذاری در آن موارد، با خرید و فروش کالاهای دیگر، سود بیشتری کسب نماید.

در نرم‌افزار پخش مویرگی شایگان سیستم شما قادر خواهید بود گزارشات مرتبط با خواب سرمایه همانند گردش موجودی انبارها، مانده تعدادی و ریالی کالاها و ارزش نهایی را مشاهده و با این اطلاعات نسبت به خرید، حراج و یا عدم سرمایه‌گذاری روی کالا تصمیم‌گیری نمایید. ارزش نهایی معیاری برای بررسی کالاهایی است که موجبات زیان بیشتر به شرکت می‌شوند. گزارش خواب سرمایه میانگین زمان ماندن کل کالاهای موجود در انبارهای شرکت را محاسبه نموده و در قالب رأس نمایش می‌دهد. این گزارشات علاوه بر کل موجودی انبارها، می‌توانند در قالب گروه‌های اصلی کالاها، زیرگروه کالاها و ریز کالاها در هر انبار قابل استفاده باشند.

با استفاده از نرم افزار ویژه پخش، می‌توان اطلاعات دریافت وجوه نقد و اسناد دریافتی از خریداران مختلف را به صورت لیستی در برنامه وارد کرده و فاکتوری که تسویه می‌شود را مشخص نمود.

تنظیمات و پارامترهای متنوع: در نرم افزار پخش مویرگی این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند مدیریت و کنترل بهتری بر روی ویزیتورها و فرایندهای پخش داشته باشند که در اینجا به بعضی از این موارد اشاره خواهد شد. در تنظیمات مربوط به مدیریت تخفیفات، می‌توان نحوه محاسبه تخفیفات به خریداران را بر اساس کل فاکتور و یا هریک از ردیف‌های فاکتور (کالاها)، تعیین نمود. در تنظیمات مدیریت پورسانت نمایندگان فروش، میتوان امکان محاسبه پورسانت نمایندگان را بر اساس مبالغ دریافتی از مشتریان و یا بر اساس کل مبلغ فاکتور تعیین نمود و همچنین نحوه محاسبه پورسانت را از روی مبلغ فاکتور و یا مبلغ خالص (پس از تخفیفات به مشتری)، تعیین نمود.

در برنامه Pocket Cyber می‌توان محدودیت‌هایی را برای ویزیتور تنظیم نمود. برای مثال:

 • می‌توان برای ویزیتور مشخص کرد که از کدام انبار اجازه فروش دارد.
 • می‌توان تعیین کرد ویزیتور اجازه صادر کردن فاکتور مربوط به کدام نماینده فروش را دارد.
 • مشخص‌کردن اینکه ویزیتور اجازه کار با کدام حساب‌ها را دارد.
 • تعیین‌کردن کالاهایی که ویزیتور اجازه کار با آن‌ها را دارد.
 • تعیین نام دستگاه برنامه نصب‌شدهPocket Cyber  براساس هر ویزیتور.
 • کاربر فقط اجازه صدور فاکتور در نقاط مشخص‌شده در نقشه (محل مشتری) را داشته باشد.
 • حداکثر فاصله مجاز از نقطه مشخص‌شده در نقشه، برای صدور فاکتور چقدر باشد.

امکان ارسال اتوماتیک فاکتور از برنامه پاکت سایبر بر روی تبلت به حسابگر وجود دارد. می‌توان برای کاربر سطح قیمت خاصی را در نظر گرفت و همچنین امکان انتخاب سطح دیگری از قیمت کالا جهت نمایش برای کاربر وجود دارد (سطح دوم قیمت).

می‌توان پس از صدور فاکتور در برنامه پاکت سایبر برای مشتری پیام کوتاه ارسال نمود و همچنین روش ارسال پیام کوتاه را از یکی از گزینه‌های موجود انتخاب نمود.

می‌توان دلایل عدم ویزیت را برای کاربر تعریف کرد که اگر کاربر به دلایلی نتوانست مشتری را ویزیت و فاکتور صادر کند، بتواند برای دلیل عدم ویزیت، یکی از گزینه‌های تعریف‌شده را انتخاب نماید. با استفاده از امکان یادآور در برنامه پاکت‌سایبر، می‌توان رخدادهایی را که نیاز به یادآوری آن‌ها می‌باشد را تعریف و زمان مورد نظر را برای هشدار رخدادها انتخاب نمود.

از دیگر امکانات برنامه پاکت‌سایبر، ایجاد فایل انبارگردانی می‌باشد. کاربر می‌تواند مانده‌های کالا را در انبار ثبت و به برنامه حسابگر ارسال نماید. با استفاده از امکان بارکدخوان کالا، سرعت ایجاد فایل انبارگردانی در برنامه پاکت‌سایبر، افزایش خواهد یافت.

هر ویزیتور می‌تواند روی دستگاه مربوطه با جزئیات و محدوده تاریخی دلخواه از عملکرد خودش گزارش بگیرد. در برنامه پاکت سایبر (Pocket Cyber)، می‌توان نوع گزارش و فیلتر تاریخی را برای گزارش مورد نظر تعیین و گزارش را به صورت لیست و یا نمودار مشاهده نمود. از انواع گزارشات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گزارش براساس کالا:در این گزارش ویزیتور می‌تواند بر اساس کالا و مبالغ فروش گزارش مورد نظر را مشاهده کند.
 • گزارش بر اساس تاریخ: در این گزارش ویزیتور می‌تواند عملیات فروش و حسابداری خود را بر اساس تاریخ و مبلغ فروش مشاهده کند.
 • گزارش بر اساس حساب: در این گزارش ویزیتور می‌تواند بر اساس مشتری و مبالغ فروش گزارش مورد نظر را مشاهده کند.

گزارش با جزئیات: این گزارش برای مشاهده فروش بر اساس حساب و تاریخ و مبلغ می‌باشد.

شرکت‌های پخش مویرگی بنابرنیاز خود می‌توانند از حسابگر پخش بازرگانی و یا حسابگر پخش صنعتی استفاده نمایند.

برای در اختیار داشتن جدیدترین نسخه های نرم افزار صندوق فروشگاهی و اداری از جمله نرم افزار فروشگاهی  برای فروشگاه های بزرگ و کوچک و همچنین استفاده از با امکانات ترین نرم افزار مالی از شرکت شایگان سیستم کمک بخواهید.

پاکت سایبر
حسابداری شبکه های پخش، توزیع و پخش مویرگی
ثبت سفارش مشتری در محل
درخواست دمو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست دموی رایگان اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال فرمایید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .